Bondova sázka, sázka Jamese Bonda

Bondova sázka je zajímavá metoda, jak si na ruletě vsadit 200 žetonů s velkou pravděpodobnotí výhry. U tohoto ruletního systému hráč pokryje dvě třetiny hracího pole, což znamená, že je zde velmi solidní šanci na výhru.

Rozložení sázek v systému podle Jamese Bonda je následující. 140 žetonů na spodní polovinu hracího pole, což znamená na čísla 19 až 36. Následně se dává 50 žetonů na šestici čísel 13 až 18 a na závěr ještě 10 žetonů na nulu. Takové rozložení indikuje, že případná výhra se na jedno otočení se liší v závislosti na situaci.

Jestliže na ruletě padne číslo z rozmezí 19 až 36, tak bude čistý zisk 80 žetonů. V případě šestice 13 až 18 je zisk ze hry 100 žetonů a sázka Jamese Bonda na nulu přinese čistou zisk 160 žetonů. V případě prohry se v tomto systému mají znásibit sázky podle vzoru systému Martingale na dvojnásobek.

Bondovská sázka patří k těm finančně náročnějším strategiím a tak by si měl hráč zvážit kolik případných neuspěšných sérií může podstoupit. Na druhou stranu tento systém umožňuje v případě úspěchu získat velmi slušnou výhru.

Online casina v České republice

Tipsport Vyzkoušet ruletu
Synot Tip Vyzkoušet ruletu
Chance Vyzkoušet ruletu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
*NavodNaRuletu.cz obsahuje strategie, které zvyšují šance na výhru, ale nejedná se o zaručené postupy k dosažení jistého zisku.