Fibonacciho systém

Fibonacciho systém už svým názvem napovídá, že se v jeho případě pujde o aplikaci Fibonacciho posloupnosti do hraní rulety. Každý příznivec matematiky jistě ví, že se jedná o neokonečnou řadu čísel, kde každé číslo je součtem dvou předchozích čísel. Její začátek tedy je 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55,....

A právě toho je možné využít při hraní rulety a dalších hazardních her. Při tomto systému je vhodné si vzít k ruce tužka a papir pro vytváření poznámek. U Fibonacciho systému se sází na sázky s kurzem 2:1 a tedy na červená/černá, sudá/lichá nebo vysoká/nízká. V případě, že hráč vsadí jeden žeton a hned na první pokus zvítězí, tak si nic nezapisuje. V opačném případě už se čerpá z vlastností Fibonacciho posloupnosti.

V případě prohry první sázky je třeba si na papír napsat 1 a hodnota sázky do příštího kola bude následující číslo z Fibonacciho posloupnosti. Tedy opět je potřeba vsadit 1 žeton a v případě jeho prohry je potřeba jej připsat do řady (ta teď bude 1 - 1). Další sázka tedy bude mít hodnotu dvou žetonů a v případě jejich prohry bude mít číselná řada tvar 1 - 1 - 2 a tak dále přesně v duchu této matematické posloupnosti až do momentu, kdy dojde k výhře.

V momentě vyhry je u Fibonacciho systému potřeba z postupně utvořené číslené řady odškrtnout dvě čísla zprava a pokračovat v sázkách podle modelu z předchozího odstavce až do momentu, než se číselná řada celá nesmaže, čímž by se hráč měl dostat do zisku.

Sázka Celkem vsazeno Výhra Číselná řada
1 1 NE 1
1 2 NE 1 - 1
2 4 NE 1 - 1 - 2
3 7 NE 1 - 1 - 2 - 3
5 12 ANO 10 žetonů 1 - 1
2 14 NE 1 - 1 - 2
3 17 ANO 6 žetonů 1
1 18 Ne 1 - 1
2 20 ANO 4 žetony 0
1 21 ANO 2 žetony -
- Celkem vsazeno 21 žetonů Celková výhra 22 žetonů -

Online casina v České republice

Tipsport Vyzkoušet ruletu
Synot Tip Vyzkoušet ruletu
Chance Vyzkoušet ruletu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
*NavodNaRuletu.cz obsahuje strategie, které zvyšují šance na výhru, ale nejedná se o zaručené postupy k dosažení jistého zisku.