Labouchere

Labouchere je další z řady zajímavých systémů na hraní rulety, ale klidně také dalších hazardních her jako je například blackjack. Hlavní předností tohoto systému je, že není tak agresivní k hráčově peněžence jako některé jiné metody. A tedy tím pádem je i méně psychicky náročný. Díky tomu se Labouchere řadí k těm nejvíce populárním systémům na hraní rulety.

Pro aplikaci tohoto systému je důležité si nachystat tužku a papír pro psaní poznámek. Prvním krokem u Labouchere je napsat si libovolně dlouhou číselnou řadu na papír. Výchozí stav tedy může být klidně 1 - 2 - 3 - 4 - 5. Výši sázky určuje součet prvního a posledního čisla z této řady, z čehož plyne, že výchozí zvolení čísel se má hráč dělat s ohledem na své finanční možnosti.

Se systémem Labouchere se sází na příležitosti s kurzem 2:1 a tedy na červenou/černou, sudou/lichou nebo vysokou/nízkou. V případě číselné řady z přechozího odstavce se v prvním kroku vsadí 6 žetonů na zvolenou možnost. Když nastane výhra, tak se z číselné řady odškrtne první a poslední číslo, aktuální stav tak bude 2 - 3 - 4. Naopak při prohře je potřeba na konec číselné řady připsat hodnotu prohrané sázky, čili ve druhém kole by číselná řada byla 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6.

Jakmile hráč proškrtá všechny číslice z číselné řady, tak si může spočítat, že je v plusu. Systém Labouchere má i několik dalších variant, jak hrát ruletu, které jsou označovány jako Labouchere na 2 tucty, Labouchere na obě barvy nebo zkrácený Labouchere.

Sázka Celkem vsazeno Číselná řada Výhra
6 žetonů 6 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ANO 12 žetonů
6 12 2 - 3 - 4 NE
8 20 2 - 3 - 4 - 6 NE
10 30 2 - 3 - 4 - 6 - 8 ANO 20 žetonů
9 39 3 - 4 - 6 ANO 18 žetonů
4 43 4 NE
8 51 4 - 4 ANO 16 žetonů
- Celkem vsazeo 51 žetonů - Celková výhra 66 žetonů

Online casina v České republice

Tipsport Vyzkoušet ruletu
Synot Tip Vyzkoušet ruletu
Chance Vyzkoušet ruletu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
*NavodNaRuletu.cz obsahuje strategie, které zvyšují šance na výhru, ale nejedná se o zaručené postupy k dosažení jistého zisku.