Shaunův systém

Shaunův systém je metoda, která se snaží obsadit co největší počet políček hracího pole a tím dát hráči velkou pravděpodobnost výhry. U francouzské rulety se tímto systémem na jeden spin uzavírají sázky na 33 ze 37 čísel. Pravděpodobnost výhry je zde 9:1, ale je vykoupena finanční náročností. Z toho plyne riziko velké ztráty v případě, že padne jedno ze 4 neobsazených čísel.

Hrát ruletu podle Shaunova systému znamená vsadit 36 žetonů na červenou 4 žetony na tzv. splity a tedy mezi čísla 0/2, 8/11, 10/13, 17/20, 26/29, 28/31. Poté je potřeba ještě dát po dvou žetonech na tři čísla ze skupiny 4, 6, 15, 22, 24, 33 a 35.

Na jeno otočení rulety je tedy možné mít zisk 6 žetonů. Ale je zde i to riziko velké prohry, která jednou zákonitě musí přijít. Proto je u Shaunova systému doporučeno ho nehrát moc dlouho, ale spíše jen prákrát pro zábavu.

Vzhledem k tomu, že americká ruleta má dvě nuly a tedy o políčko navíc, tak je samotřejmě výhodnější tuto metodu aplikovat na francouzkou/evropskou ruletu.

Online casina v České republice

Tipsport Vyzkoušet ruletu
Synot Tip Vyzkoušet ruletu
Chance Vyzkoušet ruletu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
*NavodNaRuletu.cz obsahuje strategie, které zvyšují šance na výhru, ale nejedná se o zaručené postupy k dosažení jistého zisku.